Alexela SIA

2018. gada septembris par uzņēmuma “220 Enerģija” īpašnieku kļuva "Alexela". "Alexela" ir holdingkompānija, kuras paspārnē darbojas vairāki uzņēmumi un kura cita starpā nodarbojas ar enerģijas tirdzniecību. Uzņēmumā strādā vairāk nekā 1000 cilvēku. “Alexela” produktu portfeli veido unikāla preču kombinācija – tajā ietilpst elektrība un dabasgāze, kā arī, pateicoties uzpildes stacijām un to veikaliem, – automašīnu degviela, karstie dzērieni un ātrie ēdieni. “Alexela” partneri Latvijā ir uzpildes stacijas “Virši-A” un “Viada”. Uzņēmumam ir partneri arī Lietuvā un Polijā, tuvākajā nākotnē to būs arī citviet Eiropā un Skandināvijā.

Svarīgi ir tas, lai uzņēmuma nosaukuma maiņa neradītu nekādas izmaiņas klientiem. Visi līgumi un nosacījumi, kā arī “220 Enerģija” zīmols, mājaslapa un Facebook lapa saglabāsies un būs klientiem pieejamas bez izmaiņām. “Alexela” paplašināšanās Latvijas tirgū sniedz klientiem unikālu iespēju nākotnē saņemt visu nepieciešamo enerģiju vienā vietā ērti un lēti.

Ar saviem jautājumiem klienti arī turpmāk varēs vērsties, zvanot pa klientu apkalpošanas tālruni 6781 1220 vai rakstot uz e-pastu info@220energija.lv.