Tavs izdevīgākais elektroenerģijas piegādātājs – Alexela

Lētāka elektroenerģija

Mūsu galvenā priekšrocība ir maksimāls izmaksu ietaupījums – mūsu "sharing benefits" koncepts ļauj ietaupījumu dalīt ar klientu, kā rezultātā varam piedāvāt viszemāko elektroenerģijas cenu

Izdevīgi elektroenerģijas tarifu plāni

Piesaisti savu elektroenerģijas rēķinu biržas cenai (skatīt "tarifi privātpersonām") vai izvēlies garantētu stabilitāti. Īpaši piedāvājumi lieliem patērētājiem, Elektrības tarifu plāni uzņēmumiem. Palīdzība izdevīgākā plāna izvēlē.

Alexela ir uzticams Igaunijas elektroenerģijas piegādātājs

Alexela (iepriekš Latvijā zināma kā 220 Enerģija), ir neatkarīgs enerģētikas uzņēmums, kas vairākus gadus veiksmīgi tirgo elektroenerģiju ziemeļvalstu tirgos. Lasīt preses relīzi.

Alexela ir viens no lielākajiem enerģijas uzņēmumiem Igaunijā, kas piedāvā elektrību, gāzi un degvielu. Alexela grupas apgrozījums sastāda vairāk nekā 620 miljonus Eiro, tai ir vairāk nekā 100 degvielas uzpildes stacijas un tūkstoši apmierinātu elektrības patērētāju.

Latvijas uzņēmuma Alexela SIA apmaksātais pamatkapitāls ir 172.800 Eiro, kas garantē uzņēmuma darba ilgtspēju un pakalpojumu piegādi. Latvijas patērētājiem Alexela piedāvā elektrību un dabasgāzi.

Kāpēc Alexela? Mūsu klients un priekšrocības

Mūsu klients ir moderns patērētājs, kas novērtē savu laiku un bauda priekšrocības saņemot par lētāku cenu biržas cenām piesaistītu elektroenerģiju.

Lai arī mēs piedāvājam arī fiksētu elektroenerģijas tarifu, galvenais uzsvars Alexela piedāvājumā ir izdevīgākās elektrības cenas piesaiste NordPoolSpot elektroenerģijas biržas cenai, kas vēsturiski ilgtermiņā ir bijusi lētāka par fiksētu cenu.

Mūsu klienti ietaupa naudu un laiku

Mēs piedāvājam vispievilcīgākās biržas indeksētās cenas, kas palīdz mūsu klientam ietaupīt.

Mūsu mērķis ir būt godīgam pret savu patērētāju. Jo vairāk būsi gatavs nākt mums pretī, jo zemāku cenu mēs esam gatavi Tev piedāvāt – piemēram, mums tev ir piedāvājums ar priekšapmaksas iespēju!

Mēs, Alexela Enerģija, esam šeit, lai arī Latvijas iedzīvotājiem piedāvātu iespēju iegādāties elektroenerģiju saistībā ar biržas cenām, piedāvājot labākos nosacījumus!

Esam reģistrēts elektroenerģijas tirgotājs un tiesīgs pārdot elektroenerģiju visā Latvijas teritorijā. SPRK informācija

Mūsu elektrības tarifu piedāvājums