SIA Alexela pieder Alexela grupai, kurā strādā vairāk nekā 1000 darbinieku Latvijā, Igaunijā un Somijā. Grupas uzņēmumiem ir atšķirīga vēsture, darbības jomas un izmēri, taču darbinieks ir prioritāte visur.

Mēs novērtējam cilvēku jebkurā amatā un pamanām gan mazu, gan lielu progresu. Alexela augstu vērtē sevis pilnveidošanu un attīstību mūža garumā. Piedāvājam saviem darbiniekiem iespēju pilnveidoties profesionālās apmācībās, lai attīstītos kā profesionāļiem. Mēs arī labprāt piedalāmies apmācībās, kas atbalsta personīgo attīstību un novērtē darbinieku personīgo dzīvi.


Strādāt Alexela ir lieliski

Piedāvājam karjeras iespējas visā grupā, atzīstam labākos darbiniekus Alexela gada noslēguma pasākumā, labvēlīgi atbalstām izglītojamos, atceramies visu savu cilvēku dzimšanas dienas, atzīmējam darba jubilejas un atbalstām sportu.

Alexela veiksmes stāsti

Mēs dodam spēku Latvijai, Igaunijai un Somijai

Mēs ar lepnumu nesam titulu Igaunijas Gada kultūras draugs 2015 un 2018 un līdzās kultūras dzīvei atbalstām arī sportu un dažādus uzņēmumus, kas risina sociālas problēmas, dažādas nevalstiskas organizācijas un fondus.

Lai pieteiktos, sūtiet motivācijas vēstuli un CV uz corporate@alexela.lv vai aizpildiet zemāk esošo formu.


Pastāsti par sevi!

Mēs ar jums sazināsimies, kad mums būs atbilstoša vakance, ko piedāvāt.

Telefona numurs
Vēlamais darba laiks
Vēlamā darba joma
One file only.
2 MB limit.
Allowed types: pdf.

Nosūtot vēstuli, apliecinu, ka esmu iepazinies un sapratis Alexela personas datu apstrādes principus, ar kuriem var iepazīties siit