Laiks mainīt elektrības piegādātāju

Elektrība ir un būs viena un tā pati. Spuldzīte degs tikpat spoži. Taču rēķins par to pašu var būt mazāks! Iepazīsties ar mūsu elektroenerģijas tarifu plāniem un izvēlies sev piemērotāko! Mūsu klientiem piedāvājam atbalstu, zvanot uz tālruņa numuru 67811220 vai e-pastu alexela@alexela.lv Skati tarifu plānus vai uzzini vairāk par mums


Elektrības cena

Ietaupi ar mums, iegādājoties elektroenerģiju saistībā ar biržas cenām, saņemot labākos nosacījumus!

Elektrība uzņēmumiem

Ražošanas uzņēmumi un bizness ar paaugstinātu elektroenerģijas patēriņu ir aicināts saņemt privāti izstrādātu piedāvājumu, jūsu patēriņam piedāvājot piemērotāko un izdevīgāko tarifu.


Jaunumi

Time to switch for LED's

Kalvi Nõu, Alexela enerģijas pakalpojumu vadītājs sniedz trīs padomus, kā jūs varam ietaupīt naudu, saņemot mazākus elektroenerģijas rēķinus. Kas ir pamatā pārdomātiem lēmumiem, kādus elektrotaupības veidus pielieto Eiropā un vai elektrības iegādei būtu jābūt par fiksētu cenu?

24. Janvāris 2020

Uzpildes stacija. Lubānas iela 36

Lieliskas ziņas Latvijas patērētājiem. Alexela enerģija sadarbībā ar Virši-A uzpildes stacijām piedāvā divas jaunas Virši-A gāzes uzpildes stacijas, kurās varat uzpildīt gāzi.

24. Janvāris 2020

Alexela SIA

2018. gada septembris par uzņēmuma “220 Enerģija” īpašnieku kļuva "Alexela". "Alexela" ir holdingkompānija, kuras paspārnē darbojas vairāki uzņēmumi un kura cita starpā nodarbojas ar enerģijas tirdzniecību. Uzņēmumā strādā vairāk nekā 1000 cilvēku.

20. Maijs 2019