Laiks mainīt elektrības piegādātāju

Elektrība ir un būs viena un tā pati. Spuldzīte degs tikpat spoži. Taču rēķins par to pašu var būt mazāks! Iepazīsties ar mūsu elektroenerģijas tarifu plāniem un izvēlies sev piemērotāko! Mūsu klientiem piedāvājam atbalstu, zvanot uz tālruņa numuru 67811220 vai e-pastu alexela@alexela.lv Skati tarifu plānus vai uzzini vairāk par mums


Elektrības cena

Ietaupi ar mums, iegādājoties elektroenerģiju saistībā ar biržas cenām, saņemot labākos nosacījumus!

Elektrība uzņēmumiem

Ražošanas uzņēmumi un bizness ar paaugstinātu elektroenerģijas patēriņu ir aicināts saņemt privāti izstrādātu piedāvājumu, jūsu patēriņam piedāvājot piemērotāko un izdevīgāko tarifu.


Jaunumi

Blakus Pērnavai, Saugā blakus Via Baltica, Alexela atklās Igaunijā lielāko degvielas uzpildes staciju, tādējādi uz Rīgas šosejas cita starpā parādīsies restorāns ar gandrīz 100 vietām. Uzņēmums jau ir uzbūvējis līdzīgu staciju ar lielu restorānu netālu no Tartu šosejas un plāno būvēt vēl.

18. April 2023

Elektroauto uzlādes punkts lauku saimniecībā

Lauku tūrisma saimniecība radījusi ērtu iespēju ceļotājiem pilnībā uzlādēt savu automašīnu ceļojumam, kamēr tiek apmeklēta ekoloģiska piena un siera ražojošā tūrisma sēta.

7. March 2023

Time to switch for LED's

Kalvi Nõu, Alexela enerģijas pakalpojumu vadītājs sniedz trīs padomus, kā jūs varam ietaupīt naudu, saņemot mazākus elektroenerģijas rēķinus. Kas ir pamatā pārdomātiem lēmumiem, kādus elektrotaupības veidus pielieto Eiropā un vai elektrības iegādei būtu jābūt par fiksētu cenu?

24. Janvāris 2020