Mēs sniedzam iespēju e-mobilitātei!

Alexela jaunais viedais un īpaši ātrais e-mobilitātes pilna servisa risinājums ir elektrisko transportlīdzekļu uzlādes tagadne un nākotne.


Dodam uzrāvienu
  • Mājās

  • Darba vietā

  • Ceļā

  • Galamērķī

Mēs piedāvājam gatavu risinājumu dzīvokļu biedrībām, māju īpašniekiem un uzņēmumiem. Uzsākot savu e-mobilitātes ceļojumu ar Alexela, jūs piešķirsiet spēku zaļākai nākotnei un kopā mēs padarīsim dzīvi labāku!

Pieprasīt piedāvājumu

Pāreja uz tīrāku degvielu

Alexela ir uzņēmusies spēcīgu lomu un mērķi būt par tīrāko nākotnes degvielu pionieri Latvijā un Igaunijā, un attīstīt elektroenerģijas uzpildes infrastruktūru atbilstoši Eiropas kopējam virzienam.

Kā pirmo degvielas uzpildes staciju jau 2019. gadā Tallinā Pēterburu ielā 77. - jau esošajā Alexela degvielas uzpildes stacijā uzstādījām 50 kW ātro lādētāju elektromobiļiem, bet 2020. gada martā Tikupoī pilsētā pirmo, īpaši ātro, 160 kW lādētāju Baltijā.

Alexela turpina attīstīt elektromobiļu uzlādes tīklu, gan Latvijā, gan Igaunijā, izbūvējot jaunas uzlādes stacijas - gan publiskās, gan privātās, lai piedāvātu klientiem ērtu un ātru uzlādes iespēju.

Elektromobiļa uzlāde izrādās lētāks risinājums salīdzinot ar benzīna un dīzeļdzinēju degvielas patēriņu. Braucot ar elektromobili, finansiālās izmaksas par 100 km braucienu, veicot uzlādi mājās, ir tikai 1,5-3 eiro atkarībā no elektrības cenas biržā, savukārt pie publiskā lādētāja atkarībā no lādētāja jaudas ir 6-11 eiro - šeit elektromobiļa elektrības patēriņš tiek ņemts vērā pie 20kWh/100km.