Blakus Pērnavai, Saugā blakus Via Baltica, Alexela atklās Igaunijā lielāko degvielas uzpildes staciju, tādējādi uz Rīgas šosejas cita starpā parādīsies restorāns ar gandrīz 100 vietām. Uzņēmums jau ir uzbūvējis līdzīgu staciju ar lielu restorānu netālu no Tartu šosejas un plāno būvēt vēl.

18. April 2023

Elektroauto uzlādes punkts lauku saimniecībā

Lauku tūrisma saimniecība radījusi ērtu iespēju ceļotājiem pilnībā uzlādēt savu automašīnu ceļojumam, kamēr tiek apmeklēta ekoloģiska piena un siera ražojošā tūrisma sēta.

7. March 2023

Time to switch for LED's

Kalvi Nõu, Alexela enerģijas pakalpojumu vadītājs sniedz trīs padomus, kā jūs varam ietaupīt naudu, saņemot mazākus elektroenerģijas rēķinus. Kas ir pamatā pārdomātiem lēmumiem, kādus elektrotaupības veidus pielieto Eiropā un vai elektrības iegādei būtu jābūt par fiksētu cenu?

24. Janvāris 2020

Uzpildes stacija. Lubānas iela 36

Lieliskas ziņas Latvijas patērētājiem. Alexela enerģija sadarbībā ar Virši-A uzpildes stacijām piedāvā divas jaunas Virši-A gāzes uzpildes stacijas, kurās varat uzpildīt gāzi.

24. Janvāris 2020

Alexela SIA

2018. gada septembris par uzņēmuma “220 Enerģija” īpašnieku kļuva "Alexela". "Alexela" ir holdingkompānija, kuras paspārnē darbojas vairāki uzņēmumi un kura cita starpā nodarbojas ar enerģijas tirdzniecību. Uzņēmumā strādā vairāk nekā 1000 cilvēku.

20. Maijs 2019