Balonu gāze ir videi draudzīgs enerģijas avots, kas nesatur dabai un cilvēkiem bīstamus smagos metālus vai alvu. Salīdzinot ar dīzeļdegvielu, tvertnes gāze sadedzina ievērojami tīrāk, izdalot par 33% mazāk oglekļa dioksīda, kas nozīmē daudz tīrāku gaisu, ko elpot!

Balonu gāze ir spēcīgs enerģijas avots, piemēram, vienas tonnas siltumspēja ir 12,8 MWh, savukārt kokskaidu granulu un briketu siltumspēja ir tikai 4,7 MWh.

Turklāt gāzes sildītājus ir viegli lietot un tiem ir nepieciešama neliela apkope, un jums nav jāuztraucas, ka gāze beigsies. Visas Alexela uzstādītās cisternu gāzes iekārtas ir aprīkotas ar attālinātu gāzes līmeņa nolasīšanas sistēmu - 20% atlikuma gadījumā loģistikas nodaļa saņem paziņojumu un nākamā piegāde tiek saskaņota ar klientu.

.

Sašķidrinātas naftas gāzes pilns serviss

Alexela piedāvā ērtu SNG pilnu servisu, kas ietver iekārtu uzstādīšanu, nomu, apkopi un gāzes piegādi. Alexela uzņemas pilnu atbildību klienta priekšā par iekārtu bezrūpīgu lietošanu, ja tvertnes gāze ir iegādāta pie mums.

Galvenās lietošanas jomas:

Ražošana kā izejmateriāls

Alexela SNG ir kvalitatīvs izejmateriāls ražošanas procesā. Konteineru gāze tiek izmantota kā izejmateriāls izstrādājumos, kas dod produktam pievienoto vērtību. Piemēram, ražotāji, kuri izmanto aerosola iepakojumu, ir atteikušies no freona izmantošanas stingrāku vides aizsardzības prasību dēļ un dod priekšroku propānam un butānam kā propelentam (aerosola veidojošā gāze). Šķiltavu ražošanā izmantoto sašķidrināto gāzi arī var klasificēt šajā kategorijā, ja tā ir vienreiz lietojama prece. SNG ir saprātīgi izmantot arī, piemēram, stikla kausēšanai, pulverkrāsošanai, krāsošanas kabīnēm, smilšu žāvēšanai, metāla griešanai, cepeškrāsnīs, rūpnieciskās veļas žāvēšanai, rezerves ģeneratoriem, nezāļu apkarošanai, siltumnīcu apkurei, segšanai nepieciešamo maksimālo slodzi. ražošana un apkure utt. Turklāt SNG ir labs rezerves risinājums dabasgāzes cauruļvada remonta vai darbības pārtraukšanas gadījumā.

Alexela sašķidrinātā naftas gāze nodrošina efektīvu un ļoti tīru degšanu graudu kaltēs, kā rezultātā graudos nepaliek degšanas atliekas. SNG var izmantot arī bez siltummaiņa. Ātra un efektīva temperatūras kontroles iespēja.

Alexela SNG ir piemērots apkures risinājums ēkām ar ļoti dažādu mērķi - privātmājām, daudzdzīvokļu mājām, viesnīcām, skolām, kopienas centriem, ražošanas ēkām un noliktavām, fermām, centrālapkures katlu mājām, siltumnīcām u.c. Priekšrocība ir tāda, ka ēkā, kurā nav ūdens sildīšanas risinājuma, var izmantot, piemēram, starojuma apkuri vai gāzes sildītājus.

Dīzeļa un eļļas apkures vietā

Izmantojot SNG, jūs ietaupāt līdz pat 35% no apkures izmaksām gadā. SNG ir efektīvs apkures avots, ar kuru jūs ietaupāt līdz 35% gadā, salīdzinot ar eļļu izmantošanu (dīzeļdegviela, emulsija, degvielai līdzīgs produkts un speciālā dīzeļdegviela). Pāriet uz apkuri ar sašķidrinātu naftas gāzi ir viegli - Alexela uzstāda tvertni un trasi un organizē degļu maiņu katlā. Visas pārējās iekārtas, sākot no katla līdz radiatoram, parasti paliek nemainīgas.

Ja nav dabasgāzes vada

Sašķidrinātās naftas gāzes apkures sistēma ir efektīva, vienkārša un uzticama. Apkures risinājums, kas balstīts uz dabasgāzi, ir visizplatītākais pasaulē tieši tā uzticamības un lietošanas vienkāršības dēļ. Ja jūsu mājsaimniecība atrodas tālu no dabasgāzes līnijas, ērta alternatīva ir SNG, un tādā gadījumā apkures risinājums ir līdzīgs dabasgāzei un, kā bonuss, ir labāka apkures vērtība. Salīdzinājumam: vienas tonnas dabasgāzes siltumspēja ir 10,45 MWh, bet tāda paša daudzuma tvertnes gāzes siltumspēja ir 12,80 MWh.

Gaisa apkures sistēmās

SNG ir daudzpusīga un efektīva gaisa sildīšanas izvēle. Gaisa apkures sistēmas lielākās priekšrocības ir pieņemama uzstādīšana un zemas uzturēšanas izmaksas. Sašķidrināta naftas gāze ir lielisks enerģijas avots gaisa sildīšanai, uzturot sistēmas darba kārtībā tīras sadegšanas dēļ.

Starojuma apkures sistēmās

SNG ir piemērota arī starojuma apkurei. Apkures ražošana, uzglabāšana un lietošana ar sašķidrinātu naftas gāzi ir ekonomiska, vienkārša, un nepieciešamo infrasarkano staru izstarotāju iegāde ir pieņemama investīcija.

No infrasarkanā starojuma izstarotāja infrasarkanais stars virzās uz mērķa punktu, kur siltuma zudumi ir minimāli. Infrasarkanais starojums silda vajadzīgās vietas un virsmas, nevis gaisu. Telpā tiek uzturēta zema, bet patīkama temperatūra, jo infrasarkanie stari netiek izkliedēti gaisā.

Infrasarkano staru izstarotāju var salīdzināt ar sauli – bezvēja laikā pavasara saule šķiet silta, neskatoties uz to, ka ēnā temperatūra ir salīdzinoši zema. Arī citas siltas un mirdzošas virsmas izstaro garo viļņu infrasarkano starojumu, kas kopā ar redzamo gaismu veido termisko starojumu.

Benzīna un dīzeļa dzinējos

Izmantojot auto gāzi, varat ietaupīt līdz pat 45% no degvielas izmaksām.

Pat ja jūs interesējošā joma nebija šajā sarakstā, sazinieties ar mums un mēs kopīgi atradīsim piemērotu enerģētikas risinājumu.

.

Jautājiet vairāk:


Tel.Nr.:: +371 27 33 77 22

E-pasts: corporate@alexela.lv 

Vai arī nosūtiet kontaktformu, un mēs ar Jums sazināsimies:

Saņemt piedāvājumu
CAPTCHA
Šis jautājums ir paredzēts, lai pārbaudītu, vai esat cilvēks, un lai novērstu automātisku surogātpasta sūtīšanu.