• Mēs nepublicēsim jūsu konfidenciālās informācijas datus ar trešajām pusēm, izņemot gadījumus, kad līgumslēgšana ir neizbēgama, lai izpildītu spēkā esošas darbības, līgumu un/ vai noteikumus un nosacījumus.
  • Mēs nesūtīsim jums citu personu reklāmas, ja vien jūs neesat devis atļauju.
  • Parakstot līgumu, jūs dodat mums piekrišanu jūsu datu glabāšanai un apstrādei (ieskaitot piekrišanu parāda informācijas izpaušanai, parādu piedziņas pakalpojumu sniedzējam un datu publicēšanu datu bāzēs, ko uztur debitori).
  • Mēs palīdzam trešo personu apkalpošanā, lai veiktu klientu apkalpošanu, rēķinu izsūtīšanu un maksas iekasēšanu (ieskaitot uzņēmumus, kas pieder vienai korporācijai kā pārdevējam), lai palīdzētu (ieskaitot attiecības ar klientiem, rēķinu izrakstīšanu, klientu apkalpošanu saistībā ar drukāšanas, pasta un banku pakalpojumi, parādu piedziņas pakalpojumi un patērētāju datu vākšana no Sadales Tīkls datu apmaiņas platformas.Šīs personas ir apņēmušās aizsargāt klientu datus vismaz tikpat lielā mērā kā mēs. Parakstot līgumu, jūs piekrītat dalīties ar datiem ar šīm trešajām pusēm.
  • Mēs izmantojam ”cookies” mūsu vietnē, lai atpazītu jūsu ierīci nākamreiz, kad apmeklējat mūsu mājas lapu (piemēram, vēlamo valodu un citus iestatījumus). Tas var padarīt nākamo apmeklējumu vienkāršāku un noderīgāku.
  • Mēs aizsargājam jūsu datus ar atbilstošām drošības un konfidencialitātes direktīvām un izmantojam nepieciešamās organizācijas un tehnoloģiskos drošības pasākumus, lai aizsargātu jūsu datus.
  • Mēs atļaujam piekļūt jūsu datiem tikai personām, kas ir saņēmušas atbilstošu apmācību. Viņiem ir tiesības apstrādāt jūsu datus tikai tik lielā mērā, cik nepieciešams klientu apkalpošanas uzdevumu veikšanai.

Mēs glabājam un apstrādājam tik ilgi, cik nepieciešams, lai izpildītu saistības, kas izriet no līguma vai tiesību aktiem.