Mēs novērtējam cilvēku jebkurā amatā un pamanām gan mazu, gan lielu progresu. Alexela augstu vērtē sevis pilnveidošanu un attīstību mūža garumā. Piedāvājam saviem darbiniekiem iespēju pilnveidoties profesionālajās apmācībās, lai attīstītos kā profesionāļiem. Mēs arī labprāt piedalāmies apmācībās, kas atbalsta personīgo attīstību un novērtē darbinieku personīgo dzīvi.


Klientu apkalpošanas vadītājs: uzvar tas, kurš sniedz vispatīkamākās emocijas

Rīna Jirgena uzņēmumā Alexela strādā kopš 1995. gada. Sieviete uzņēmumā nokļuvusi nejauši un šodien, pēc 25 gadiem, atzīst, ka, patīkamā un sev tīkamā vidē, starp iedvesmojošiem kolēģiem - viss ir iespējams.

.

Karmo Piikmann: no analītiķa līdz augstākajam menedžerim

Februārī Izglītības un karjeras gadatirgus "Intellektika" ietvaros iznāca žurnāls "Intellektika". Žurnālā var atrast interviju, kas ataino Alexela kā darba devēju no Karmo Pīkmana pieredzes. Karmo ir uzņēmuma finanšu vadītājs. Karmo, kurš februārī svin 34. dzimšanas dienu, energokompānijā Alexela strādā vairāk kā 7 gadus. Šo gadu laikā jaunietis veidojis izcilu karjeru vienā no unikālākajiem uzņēmumiem Igaunijas, Latvijas un Somijas tirgū, kurā strādā vairāk nekā 1000 cilvēku.

.

Kristi Virks: "Darbs klientu apkalpošanā ir nodrošinājis labu augsni"

Alexela, viens no unikālākajiem uzņēmumiem Igaunijas un Latvijas tirgū, nodarbina vairāk nekā 1000 cilvēku. Kristi Virks pievienojās uzņēmumam 2015. gadā, domājot tikai par īslaicīgu darba pieredzi. Šodien Kristi Alekseļai aprit pieci gadi, kopš pievienošanās Alexela komandai.

.