"Alexela Latvija" publicē elektrības un dabasgāzes prognožu pārskatu gada 1. ceturksnim

"Alexela Latvija" elektrības un dabasgāzes eksperti šodien publicēja "Enerģijas un dabasgāzes tirgus apskatu", kas apkopo iepriekšējā gada 4. ceturkšņa notikumus un tendences elektrības un dabasgāzes tirgos, kā arī sniedz prognozes par šī gada 1. ceturksni.

Lasīt vairāk
Alexela paplašina savu darbību Latvijas dabasgāzes un elektroenerģijas tirgū

“Alexela”, kas ir vadošais enerģētikas uzņēmums un zaļais inovators Igaunijā, ir paziņojis par uzņēmuma darbības paplašināšanos un aktīvas darbības uzsākšanu Latvijas elektroenerģijas un dabasgāzes tirgū.

Lasīt vairāk
Alexela ar domubiedriem stāda kokus

Rasmuss, kopienas programmas dalībnieks: koku stādīšanā ieguldītā summa, salīdzinoši ar pozitīvo ietekmi ilgtermiņā, ir maza.

Lasīt vairāk
Alexela uz Haminaas LNG termināli atved pirmo LNG pārvadātāju

Somijas lielākajā ostā HaminaKotkā darbu uzsācis sašķidrinātās dabasgāzes (LNG) terminālis, kurā Igaunijas enerģētikas kompānija Alexela veikusi līdz šim lielākās tiešās investīcijas Somijā Igaunijas vēsturē. Šis ir arī pirmais LNG terminālis Somijā, kas ir savienots ar valsts gāzes tīklu. Šajā nedēļas nogalē sagaidītais pirmais LNG komerckuģis iezīmē termināļa komerciālās darbības sākumu.

Lasīt vairāk
Ilgtspējīgs dzīvesveids - kā labs miegs!

Programmas dalībniece Jana: tīra daba ir kā labs miegs

Lasīt vairāk
Alexela un Eesti Talleks apvieno spēkus, lai paātrinātu e-volūciju

Investīciju kompānija Eesti Talleks un pašmāju enerģētikas koncerns Alexela apvienoja spēkus, lai padarītu elektromobiļu uzlādes pakalpojumu pieejamāku biroju ēkās.

Lasīt vairāk
Uz Igaunijas ceļiem nonāks tirgū pirmie 400 kW elektromobiļu lādētāji

Pašmāju energokompānija Alexela plāno paātrināt Igaunijas uzlādes infrastruktūras attīstību, uzstādot 400 kilovatu kompresorus. Elektromobiļu lādētāju ar šādu jaudu uzlādes ātrumu var salīdzināt ar šķidrās degvielas uzpildes laiku. Pirmais šāds lādētājs tiks uzstādīts uz Eiropas autoceļa Via Baltica.

Lasīt vairāk
Alexela piesaista jaunus investorus un iegulda Paldisku enerģijas krātuvē

Enerģētikas koncerns Alexela kopā ar partneriem turpina attīstīt Igaunijā pirmo vērienīgo ūdens uzkrāšanas enerģijas uzglabāšanas projektu, kas tiks būvēts Paldiskā un piesaista jaunus investorus.

Lasīt vairāk
Elektromobiļus var lādēt par vienu centu par kilovatstundu

Energokompānija Alexela modernajā Põhjala rūpnīcā Tallinā uzstādīja jaunu elektromobiļu uzlādes punktu. Oficiālā atklāšana notiks šo sestdien, kad bijušajā gumijas rūpnīcas centrā notiks vasaras sezonas un Ankru 10 ēkas atklāšanas svētki. Atvēršanas dienā 3. jūnijā Põhjalas rūpnīcā elektromobiļus varēs uzlādēt par cenu 1 c/kWh.

Lasīt vairāk
Kafijas māksla
Lasīt vairāk